Fotografia z duszą

poznaj kuluary naszej pracy

Podczas dokumentacji w dniu Waszego ślubu oraz sesji, staramy się być zaledwie obserwatorami, nieingerującymi w przebieg wydarzeń. Uwielbiamy kiedy para nie dba o to żeby zaspokoić czyjeś oczekiwania. Cenimy naturalność i szczere emocje. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy (zwłaszcza przyszli mężowie) mają doświadczenie przed obiektywem więc zawsze podpowiemy co w kadrze wygląda najlepiej.

Zdjęcia to ponadczasowa pamiątka, która dzięki uniwersalnemu nośnikowi jakim jest papier jest oknem i łącznikiem dla wielu pokoleń. Eksploracja natury i poznawanie nowych miejsc jest niesamowite dlatego ciągle szukamy nowych plenerów. Uwielbiamy udawać się w miejsca z widokiem na wodę i piękny zachód, a innym razem stać na szczycie góry lub klifu w klimacie niebieskiej godziny. Mamy obsesje na punkcie żywiołów dlatego pogoda nam niestraszna i często motywuje nas do odważnych pomysłów.

Katarzyna i Paweł

Ten ślub jest dowodem na to, że w Polsce da się zrobić fenomenalny ślub w plenerze i przy tym zachować tradycyjną formę klasycznego ślubu kościelnego. Zapraszamy do reportażu z pięknego zakątka nad morzem w rustykalnym klimacie.

Zobacz

Agnieszka i Arek

Nieczęsto ma się możliwość fotografować ślub koleżanki z liceum. Jednak tym razem tak było i macie okazję zobaczyć reportaż przez pryzmat mojej narracji. Ślub i wesele nie do końca oczywiste ale trochę w boho więc na plener zabrałem ich w dość nietypowe miejsce ;)

Zobacz

Daria i Maciej

Daria i Maciej to para, która z racji swojej pasji do bycia fit bez problemu poradziła sobie z podnoszeniem podczas sesji ;) Na ślubie i weselu było obecnych dużo wstawek nawiązujących do ich zainteresowań. Goście weselni chyba z podobnych kręgów ponieważ losowo można było wyłonić facetów do kadry Olimpijskiej.

Zobacz

Kasia i Damian

Pomimo panującej pandemii i ogólnie obniżonego nastroju wśród par wesele Kasi i Damiana było pełne szaleństw i pozytywnej energii. Miło było na chwile zapomnieć o nowej, niezbyt napawającej optymizmem rzeczywistości i cofnąć się na jeden wieczór w czasie do momentu sprzed pandemii.

Zobacz