Fotografia z duszą

poznaj kuluary naszej pracy

Podczas dokumentacji w dniu Waszego ślubu oraz sesji, staramy się być zaledwie obserwatorami, nieingerującymi w przebieg wydarzeń. Uwielbiamy kiedy para nie dba o to żeby zaspokoić czyjeś oczekiwania. Cenimy naturalność i szczere emocje. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy (zwłaszcza przyszli mężowie) mają doświadczenie przed obiektywem więc zawsze podpowiemy co w kadrze wygląda najlepiej.

Zdjęcia to ponadczasowa pamiątka, która dzięki uniwersalnemu nośnikowi jakim jest papier jest oknem i łącznikiem dla wielu pokoleń. Eksploracja natury i poznawanie nowych miejsc jest niesamowite dlatego ciągle szukamy nowych plenerów. Uwielbiamy udawać się w miejsca z widokiem na wodę i piękny zachód, a innym razem stać na szczycie góry lub klifu w klimacie niebieskiej godziny. Mamy obsesje na punkcie żywiołów dlatego pogoda nam niestraszna i często motywuje nas do odważnych pomysłów.

Katarzyna i Paweł

Ten ślub jest dowodem na to, że w Polsce da się zrobić fenomenalny ślub w plenerze i przy tym zachować tradycyjną formę klasycznego ślubu kościelnego. Zapraszamy do reportażu z pięknego zakątka nad morzem w rustykalnym klimacie.

Zobacz

Sara i Jacek

Islandia to chyba wymarzony plener dla każdego fotografa. Pomimo panującej pandemii miałem to szczęście uwiecznić sesje ślubną w krainie lodu i ognia. I jak tu nie kochać wesel!!!

Zobacz

Patrycja i Maciej

Tym razem plener był dosyć wymagający ponieważ Ci co znają to miejsce, wiedzą, że blisko nie jest, a z uwagi na porę roku i nasz szalony pomysł żeby być na zachód i blue hour to wszelki transport nie istniał! Patrycja i Maciej stanęli na wysokości zadania i dźwignęli pieszą wycieczkę 🙈 Czy było warto? Oceńcie sami ☺️😁😎

Spoiler alert: było!!

Zobacz

Agnieszka i Arek

Nieczęsto ma się możliwość fotografować ślub koleżanki z liceum. Jednak tym razem tak było i macie okazję zobaczyć reportaż przez pryzmat mojej narracji. Ślub i wesele nie do końca oczywiste ale trochę w boho więc na plener zabrałem ich w dość nietypowe miejsce ;)

Zobacz

Daria i Maciej

Daria i Maciej to para, która z racji swojej pasji do bycia fit bez problemu poradziła sobie z podnoszeniem podczas sesji ;) Na ślubie i weselu było obecnych dużo wstawek nawiązujących do ich zainteresowań. Goście weselni chyba z podobnych kręgów ponieważ losowo można było wyłonić facetów do kadry Olimpijskiej.

Zobacz

Kamila i Tomasz

I kolejna para, z którą znamy się kawał czasu, a takie reportaże lubimy najbardziej 📷 Tych dwoje ma w sobie tyle pozytywnej energii, że nie przeszkodziła nawet szybko zmieniająca się deszczowa pogoda w dniu sesji! Kamila i Tomasz zachowali zimną krew i chyba właśnie tym odgonili chmury! Co efekcie zaowocowało fenomenalnym światłem i błyszczącymi powierzchniami od deszczu podczas "niebieskiej godziny".

Zobacz