Czesto

zadawane

pytania

Wiemy, że wybór odpowiedniego fotografa czy filmowca to nie lada wyzwanie. Sama dokumentacja w dniu ślubu to efekt końcowy wielu żmudnych godzin spędzonych na rozmowach i poszukiwaniu odpowiedniej ekipy. Dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na często zadawane pytania.

2

1

Jak długo jesteśmy z Wami na weselu?

Skąd jesteśmy i czy jest możliwość dojazdu?

Pracujemy około 12 godzin nie wliczając w to dojazdu. Jest możliwość przedłużenia czasu pracy ale z doświadczenia wiemy, że do oczepin mamy już wystarczająco dużo materiału z wesela. Dodatkowo styl naszych realizacji mocno narzuca co w takim filmie się znajduje i np. oczepinowy „test zgodności młodej pary” nie pasuje do całości. Niemniej jest możliwość skorzystania z dodatkowej usługi „dokumentacji oczepin” i wówczas zostajemy do godziny 1:00

Jesteśmy z okolic trójmiasta, a dokładnie z małego miasteczka Wejherowo. Naturalnie jest możliwość dojazdu niemniej wiążę się to z dodatkowymi kosztami dojazdu. W przypadku długiej trasy (pow. 100km) potrzebujemy noclegu na jedną lub dwie noce. Dojeżdżamy w granicach całej Polski, a nawet jeżeli macie kaprys na sesje w Cinque terre to też z miłą chęcią się wybierzemy ;)

4

3

Kiedy trzeba dokonać płatności?

Wszystko fajnie ale ile to wszystko do diaska kosztuje!?

Nie wliczając zaliczki, którą pobieramy przy podpisaniu umowy, płatności dokonujecie przy odbiorze wszystkich materiałów. Nie ma więc stresu, że w dniu ślubu będziecie mieli na głowie jakiekolwiek formalności.

Jeżeli spodobała się Wam nasza oferta zachęcamy do spotkania lub jak już musicie wiedzieć, bo główny sponsor (teść) jest niecierpliwy, to prosimy o telefon lub kontakt przez formularz na stronie ;)

5

6

Kiedy dostaniemy gotowy film i zdjęcia?

Czy jest możliwość stworzenia filmowych podziękowań dla rodziców?

Potrzebujemy do trzech miesięcy na obrobienie filmu i zdjęć oraz zamówienie fotoksiążek, wydruków itp. Jednak ten czas liczymy dopiero od momentu zebrania wszystkich materiałów. Więc jeżeli planujecie sesję to czas liczymy dopiero od dnia zrealizowania sesji. Bardzo często jednak jest tak, że szybciej dzwonimy do klientów z informacją, że mogą przyjeżdżać po odbiór!

Jak najbardziej! Zapraszamy do zakładki video do obejrzenia przykładowych realizacji. Wyróżniamy dwa style podziękowań. Pierwszy to romantyczne ujęcia z Waszą narracją w tle. Jest to bardzo emocjonalna i osobista forma. Druga natomiast jest idealna dla tych co krępują się mówić przed kamerą. Połączenie śmiesznych scenek z Waszym udziałem.